Jak zrobić kokardki na choinkę

Jeśli zastanawiasz się, jak zrobić kokardki na choinkę, nie jesteś sam. Istnieje wiele różnych sposobów na udekorowanie choinki. Wstążka jest najbardziej popularnym materiałem do wykorzystania w tych dekoracjach, ale wełna działa równie dobrze. Możesz również użyć drutu kwiatowego, aby stworzyć kokardę. Niezależnie od materiału, który zdecydujesz się użyć, proces jest łatwy i szybki. Wykonaj te kroki, aby uzyskać świąteczną dekorację. I nie martw się – są nawet przepisy online na kokardy choinkowe.

Po pierwsze, zmierz swoje drzewo. Będziesz potrzebował długości wstążki, która jest wystarczająco długa, aby zawiązać ją wokół drzewa. Wybierz kolor, który zakryje drzewko. Staraj się, aby nie kolidował z żadnymi innymi ozdobami. Gdy masz już odpowiedni kolor wstążki, zacznij robić kokardki na choinkę. Użyj agrafki, aby zabezpieczyć dwie pętle. Kontynuuj robienie pętli, aż wszystkie wstążki zostaną przymocowane.

Następnie weź trochę drutu z łodygi kwiatowej. Zrób z niego kształt litery „u”. Następnie włóż drut do środkowej pętli i skręć go, aby zabezpieczyć łuk do drzewa. Jeśli chcesz zrobić rozbudowaną kokardę, zrób około 10 pętli. Jeśli nie chcesz robić tak wielu, możesz zrobić mniej niż 10. Aby zrobić małą kokardę, ściśnij mocno dolną część każdej pętli. Użyj lewej ręki, aby zacisnąć pętle razem. Upewnij się, że ozdobiona strona wstążki jest na zewnątrz.

Na koniec dodaj kokardę do drzewa za pomocą wstążki. Możesz użyć przewodowej wstążki do tego projektu, ponieważ jest ona bardziej trwała i lepiej trzyma swój kształt. Po dodaniu kilku kokardek, możesz powiesić swoją choinkę z polotem! Możesz również dodać je do wianków lub dodać je do choinki, aby dopasować je do innych dekoracji. A jeśli masz dużo resztek wstążki, możesz użyć jej do zrobienia niedopasowanej, kolorowej kokardy do dekoracji drzewa.

Jeśli szukasz szybkiego, łatwego i świątecznego sposobu na udekorowanie choinki, to topper z kokardkami jest idealnym wyborem. Te świąteczne toppery na choinkę są łatwe do wykonania i mogą pasować do każdego tematu. Piękna kokarda na choince sprawia, że świąteczny akcent do wystroju. Istnieje również wiele różnych stylów kokardek, które można wybrać. Możesz nawet dodać łuk do swojego drzewka topper, aby oświadczenie.

Dla najbardziej wyszukanych łuków choinkowych, wytnij paski tkaniny i zaczep je do gałęzi lub drutu za pomocą drutu florystycznego. Aby uniknąć splątania, owiń nadmiar wstążki wokół gałęzi za pomocą haczyków na ozdoby. Jeśli nie masz haczyków na ozdoby, możesz użyć krótkich pasków wstążki. Dodanie kokardy do choinki to świetna zabawa dla całej rodziny. Ciesz się świątecznym sezonem! Jeśli chcesz być bardziej kreatywny z dekoracjami świątecznymi, spróbuj stworzyć kokardę choinkową ze wstążki.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane