Jak zrobić świąteczne skrzaty

Prezentowany artykuł jest dowodem owocnej współpracy z izrobimyto.pl

W tym sezonie świątecznym nadszedł czas, aby zrobić domowe prezenty dla swojej rodziny, a jednym z najbardziej zabawnych sposobów, aby to zrobić jest z Christmas Gnomes. To proste rzemiosło wykorzystuje choinkę jako kapelusz i brodę, a reszta dekoracji może pochodzić z Walmartu lub Hobby Lobby. Możesz również ozdobić gnomy ozdobami i siekierą drwala.

Aby zrobić kapelusz, wyciąć kawałek sztucznego futra i wyciąć kształt stożka. Sklej na gorąco dwa kawałki razem, aby utworzyć stożek. Teraz przetnij drewnianą kulkę na pół i przyklej ją do dolnej części stożka. Dodaj drewniany dzwoneczek do czubka kapelusza jako nos. Gdy skończysz robić kapelusz, jesteś gotowy, aby udekorować swojego skrzata!

Ręce skrzata to kolejny łatwy sposób na dodanie dekoracji do drzewa. Mała mitenka lub mini pończocha może działać. Czerwony kapelusz na szczycie tej kreacji jest świetnym akcentem. Kiedy gnome jest już zrobiony, możesz wyświetlić go lub ją na zewnątrz w obszarze chronionym przed elementami. Jeśli chcesz wyświetlać swój gnome przez cały rok, upewnij się, że trzymasz go z dala od ekstremalnej zimowej pogody.

Mitten to zabawny pomysł na rzemiosło wakacyjne, który dzieci pokochają. Zacznij od złożenia kapelusza skarpetkowego, aby utworzyć ramię. Następnie, wypchaj kociak z farszem. Wreszcie, przyklej kociak na górze ciała. Gdy kociak jest już bezpiecznie przymocowany, użyj gorącego kleju, aby go przykleić. Pamiętaj, aby pozwolić klejowi wyschnąć przed przejściem do następnego kroku. Będziesz miał uroczego świątecznego gnoma w mgnieniu oka!

Czy zdecydujesz się zrobić własne ozdoby choinkowe lub piękną dekorację domu, Gnomy są idealne zarówno do dekoracji świątecznych wewnątrz, jak i na zewnątrz. Możesz dodać te urocze stworzenia do swojego świątecznego wystroju, dodając je do półek, płaszcza i centerpieces. Będą wyglądać świetnie z domem lub neutralnym tematem wystroju. Skandynawskie ludowe pochodzenie gnoma również czyni je świetnym wyborem. Tradycyjnie, rozdają prezenty w Wigilię.

Dollar store gnome to łatwe rzemiosło dla dzieci. Możesz przeciąć skarpetę na pół i przykleić kawałki w środku. Można również ręcznie wyszyć te kawałki na wewnętrznej stronie rąk i nóg. Możesz dodać kapelusz lub rękawiczki, używając małych kwadratów taśmy montażowej. Jeśli czujesz się kreatywny, możesz dodać inne rzeczy do rąk i nóg gnomów z innymi materiałami.

Jednym łatwym rzemiosłem do ukończenia jest ryżowy gnome. Po pierwsze, będziesz potrzebował wytrzymałej skarpety. Możesz użyć zwykłej skarpety, która wsuwa się w rozmytą. Następnie możesz użyć drewnianej piłki do nosa lub gałęzi sosnowej, aby zrobić nos gnoma. W miarę pracy ze swoim ryżowym skrzatem, będziesz chciał dodać nos.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane