Jak zrobić dekoracje na tort dla dziecka

Oto artykuł, który jest rezultatem naszej kreatywnej współpracy z mamadiy.pl

Jeśli organizujesz baby shower, być może zastanawiasz się, jak zrobić dekoracje na tort dla dziecka. Temat baby shower jest doskonałym sposobem na wybranie tortu, który pasuje do wystroju. Na przykład, możesz zrobić tort, który odzwierciedla sezon, w którym urodziło się dziecko, taki jak wiosna lub lato, z różowym i żółtym kolorem. Alternatywnie, możesz zdecydować się na dekorację tortu pomadą piłkarską.

Trzypoziomowy tort ozdobiony pomadą lub kremem maślanym jest popularnym pomysłem. Poziom pasujących babeczek poniżej uzupełni wygląd. Alternatywnie, możesz zdecydować się na różowy tort z motylami, który będzie wyglądał uroczo z motywem wróżki lub zaczarowanego ogrodu. Jeśli nie masz czasu na samodzielne tworzenie dekoracji, Wilton przygotował kilka łatwych do wykonania tutoriali, które pokażą Ci jak zrobić te piękne dekoracje.

Jeśli planujesz zamówić tort z piekarni, możesz wybrać motyw pasujący do baby shower. Jeśli dziecko jest dziewczynką, tort w kształcie księżniczki to fajny wybór. Można go również ozdobić koroną księżniczki. Tort w kształcie smoczka to kolejny uroczy pomysł i może być różowy lub niebieski w zależności od koloru solenizanta lub dziewczynki. Można również przejść do topperów zwierząt gospodarskich.

Najłatwiejszym i najbardziej przystępnym sposobem na udekorowanie tortu jest zrobienie go samemu. Wiele osób uważa, że to onieśmielające, aby zrobić ciasto, ale nie muszą być! Aby stworzyć uroczy tort z okazji baby shower, ułóż kwadratowe ciastka razem. Ryżowe przysmaki to pupa i uda dziecka. Skorzystaj z internetowego sklepu Etsy, aby zaprojektować fotograficzny topper na tort. Jeśli nie masz czasu na zakup jednego, możesz spróbować zrobić go samodzielnie!

Innym pomysłem jest zrobienie własnych faworków na baby shower. Istnieje mnóstwo przysmaków z okazji baby shower o tematyce zwierzęcej dostępnych dla przyszłej mamy i gości. Tort ozdobiony motywem inspirowanym zwierzętami z lasu to świetny sposób na zrobienie wrażenia na gościach. Na baby shower w stylu leśnych stworzeń możesz również zrobić uroczy tort w wannie z '1′ i bananem.

Jeśli czujesz się ambitnie, możesz nawet zrobić tort w kształcie księżniczki, który nie jest tradycyjnym tortem. Zamiast lukrować ciasto pomadą, możesz użyć patelni do galaretki i zwinąć warstwy ciasta, aby wyglądały jak dziecięce pieluszki. Następnie możesz stworzyć malutkie nadruki z pomady, które przypominają odciski dziecka. Możesz nawet użyć wycinarki do pomady, aby stworzyć te malutkie nadruki.

Jeśli organizujesz baby shower w zimie, możesz wybrać tort, który będzie pasował do pory roku. Tort z pasiastą podstawą jest popularnym wyborem. Mini samochody to zabawny sposób na udekorowanie takiego tortu. Możesz również zrobić tort w kształcie bałwana, choinki lub gwieździstego nieba. Jeśli dziecko jest fanem klocków Lego, możesz stworzyć tort z klockami Lego, a w środku umieścić ulubione zabawki dziecka.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane