Jak tworzyć stwory w Toca Boca

Ta gra Toca Boca uczy dzieci o nauce, która kryje się za roślinami i zwierzętami. Zanurza dzieci w zabawnym otoczeniu laboratorium, które jest pełne kolorowych stworzeń i różnych eksperymentów naukowych. Zaczynając od lilii madonny, dzieci poznają nazwy 35 różnych postaci roślinnych i pięciu różnych grup. Poznają nawet łacińskie nazwy niektórych bardziej pospolitych roślin. Ponadto zdobędą głębsze zrozumienie tego, jak działają różne części ciała.

W grze można też znaleźć chruściki. Te urocze małe stworzenia żyją w pokrywach studzienek i na drzewach. Okruszki występują w kilku różnych gatunkach i należą do konkretnego regionu. Niektóre z nich wymagają zbierania ich przy użyciu określonych przedmiotów, takich jak ołówek czy kredka. Możesz je również znaleźć w sklepie fryzjerskim lub magazynie. Istnieje kilka sposobów na ich zdobycie, ale większość jest łatwa do znalezienia.

Toca Life Stories to interaktywny serial internetowy wydany w lutym 2020 roku przez Toca Boca. Seria śledzi czterech przyjaciół w dążeniu do pokonania nudy. Pokaz jest animowany przez kanadyjskie Pipeline Studios z nagraniem głosu wykonanym przez Studiopolis w Stanach Zjednoczonych. Seria również krótko emitowane na Pop w Wielkiej Brytanii. Porównując te dwie gry, gry Toca Life są wyraźnym zwycięzcą.

Toca Life: Pets ma mnóstwo smakołyków, które możesz zbierać i cieszyć się nimi. Możesz karmić swoje zwierzęta i czyścić je za pomocą różnych narzędzi. Możesz również ubierać swoje zwierzęta za pomocą różnych kapeluszy. Możesz również nosić dla nich ubrania lub układać je jedno na drugim. Kupy zwierząt domowych można łatwo pozbyć się za pomocą worka na kupy. Możesz także rozświetlić swój hotel dla zwierząt, naciskając przycisk słońca obok dużego czerwonego domu.

Toca Life World to kolejna gra Toca, która zachęca do kreatywności. Dzieci mogą wykorzystać różne pokoje i narzędzia w tej grze, aby stworzyć historię. W Toca Life World gracze mogą samodzielnie zaprojektować postać, środowisko i zasady gry. Jedynym ograniczeniem jest ich wyobraźnia. To ekscytujący sposób na zaangażowanie młodych umysłów i zachęcenie do kreatywności. To jedna z najlepszych gier do grania z dziećmi.

W Toca Life: Pets, dzieci mogą również bawić się z wirtualnymi zwierzętami. Ta gra pozwala również dzieciom ćwiczyć umiejętności opowiadania historii i nawiązywać więzi z ulubioną postacią. Oprócz interakcji z innymi postaciami, dzieci mogą również tworzyć własne wirtualne zwierzaki w tej grze. Jest to jeden z wielu powodów, dla których ta seria gier Toca Life stała się tak popularna. Seria aplikacji Toca Boca Life stała się popularnym wyborem dla rodzin z małymi dziećmi.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane